Aktualności

Made in Poland - wytłaczarka dla Cooper Standard Serbia

16.04.2015

Precyzja wykonania się opłaca. Tym razem dostarczyliśmy kolejną wytłaczarkę EHP-32 do tworzyw sztucznych – naszym klientem została firma Cooper Standard Serbia doo w Serbii.

Wytłaczarka EHP-32 to jednoślimakowa wytłaczarka w pełni dostosowana do wysokich wymagań Klienta będącego liderem w dziedzinie produkcji komponentów dla branży motoryzacyjnej. Urządzenie to posiada parametry techniczne pozwalające na zastosowanie w liniach produkcyjnych przeznaczonych do przerobu małych partii materiałów, prób technologicznych polimerów, jak i również może pełnić funkcję co-extrudera.

wytlaczarka jednoslimakowa tworzywa sztuczne polimery

Układ uplastyczniający wytłaczarki grzany jest elektrycznie i chłodzony powietrzem, podczas gdy strefa zasypu granulatu chłodzona jest wodą. Współpracujące powierzchnie ślimaka i cylindra są azotowane jonizacyjnie do twardości powyżej 1000º [HV], na grubość minimum 0.5 [mm]. Warstwa azotowana znacznie podnosi odporność układu plastyfikującego na zużycie.

Wytłaczarka EHP-32 po raz kolejny okazuje się być maszyną spełniającą najbardziej wygórowane wymagania naszych Klientów, którzy chętnie wyposażają swoje zakłady produkcyjne w ten właśnie model maszyny. Powyższe cechy czynią z tego urządzenia jeden z naszych „bestsellerów” – niezawodnych, funkcjonalnych i sprawdzonych.

Licznik odwiedzin: 48998