Aktualności

Badania klejów termotopliwych - wytłaczarka dwuślimakowa 2x24

30.08.2019

Często udane próby na naszych urządzeniach są zaproszeniem do dalszych rozmów biznesowych. Tak było i tym razem - kolejne udane testy już za nami. Pod koniec sierpnia bieżącego roku, nasz zakład odwiedziła polska firma produkująca klejowe pułapki monitorujące szkodniki, bez użycia insektycydów. Dzięki temu, że mieliśmy już wcześniej okazję opracowywać proces wytłaczania klejów termotopliwych (hot melt), testy nie sprawiły nam trudności i zakończyły się sukcesem – osiągnęliśmy oczekiwany przez Klienta wynik.

Badania przeprowadziliśmy na naszej niezawodnej wytłaczarce dwuślimakowej 2x24.

Celem ich było ustalenie jak najdogodniejszych parametrów przetwórstwa, dla trzech różnych receptur klejów. Przy ocenie próbek brano pod uwagę odpowiedni kolor, lepkość i jednorodność finalnego produktu. Testy zakończyły się satysfakcjonująco, a wytłoczone kleje zostaną poddane dalszym badaniom.

ZAMAK MERCATOR z wielka chęcią wykonuje wszelkie badania na zamówienie, a ciekawe i niestandardowe surowce to dla nas żadna przeszkoda, a nawet świetna możliwość zaprezentowania możliwości naszych urządzeń.

Jeśli są Państwo zainteresowani takim lub podobnym urządzeniem, zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Licznik odwiedzin: 48998