Aktualności

Testy na linii do filamentu do druku 3D dla Klienta ze Szwecji

30.04.2019

Klienci ze Szwecji

29 kwietnia naszą firmę odwiedziła szwedzka firma produkująca, bardzo zaawansowany technologicznie filament do drukarek 3D.

Zdecydowała się ona na kupno naszego topowego produktu – linii do produkcji filamentu, która zdecydowanie przewyższa produkty konkurencji, nad którymi zastanawiali się nasi Klienci.

szwecja-linia-do-produkcji-filamentu-zamak-mercator

W naszej siedzibie zostały przeprowadzone testy FAT, do których użyto dwóch materiałów - PLA oraz PETG.

Podczas badań, w obu przypadkach, zadana grubość 1.75mm produkowanej żyłki była powtarzalna, a odchylenie standardowe średnicy filamentu mieściło się poniżej normy branżowej, na czym bardzo zależało naszemu Klientowi.

Sprzedana przez ZAMAK MERCATOR linia produkcyjna została przygotowana na indywidualne zamówienie, dlatego też wytłaczarka jest wyposażona w dwa wymienne ślimaki, które mogą posłużyć do procesu produkcji zarówno typowej żyłki z dodatkami, jak i również do znacznie bardziej zaawansowanego filamentu zawierającego dodatki z włókien węglowych, jak np. materiał superprzewodzący Aros Graphene®.

filament-testy-zamak-mercator

Testy zakończyły się sukcesem.

Podczas badań, prędkość produkcji filamentu wyniosła zawrotną wartość, bo aż 100 m/s.

Oczywiście nasze urządzenia mogą pracować znacznie szybciej, jednak każde zamówienie traktujemy indywidualnie i nasze maszyny są dobierane według potrzeb Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Licznik odwiedzin: 48998