Aktualności

ZAMAK MERCATOR na targach „INŻYNIER NA RYNKU PRACY” na Politechnice Lubelskiej

22.11.2018

19 listopada bieżącego roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach „INŻYNIER NA RYNKU PRACY” organizowanych przez Politechnikę Lubelską. Targi miały miejsce na Wydziale Mechanicznym i brało w nim udział kilka tysięcy studentów i studentek.

Profil firmy ZAMAK MERCATOR oraz nasze potencjalne  oferty pracy cieszyły się wielkim zainteresowaniem, a poznane, zdolne osoby aktywnie  dopytywały o staże, praktyki oraz przede wszystkim o stałe zatrudnienie .

 Laboratoria Politechniki Lubelskiej są wyposażone w kilka urządzeń marki ZAMAK MERCATOR, w związku z czym wielu odwiedzających nasze stoisko studentów, miało okazję na nich przeprowadzać, w ramach zajęć, różnego rodzaju badania laboratoryjne. To bardzo budujące, gdy od młodych osób słyszymy, że nasze maszyny są jednymi z najlepszych i najnowocześniejszych urządzeń, na których mieli okazję się uczyć i pracować. 

Mamy nadzieję, że nasza wizyta w Lublinie będzie bardzo owocna i do naszego zespołu niedługo dołączą zdolne i ambitne osoby, które z wielką pasją rozwiną w ZAMAK MERCATOR swoje skrzydła ;-) 

 Jeśli są Państwo zainteresowani pracą u nas, zachęcamy do wysłania wiadomości e-mail na adres: rekrutacja@zamakmercator.pl 

 Zachęcamy do obejrzenia naszej relacji z targów. Zdjęcia znajdą Państwo poniżej.

Licznik odwiedzin: 48998