Aktualności

Kolejny przetarg wygrany - Politechnika Wrocławska wybrała naszą linię laboratoryjną!

05.09.2018

Z wielką przyjemnością informujemy, że w wyniku przetargu zostaliśmy wybrani jako dostawca w pełni wyposażonej i całkowicie zautomatyzowanej linii laboratoryjnej na Politechnikę Wrocławską.

W skład linii wchodzą: wytłaczarka 2x24 z pompą tworzywa, głowica do wytłaczania taśm z PP i HDPE, głowica do wytłaczania uszczelek z PU, kalibrator z wanną podciśnieniową, kalibrator z wanną chłodzącą oraz odciąg gąsienicowy. Wytłaczarka dwuślimakowa, posiadająca ślimaki współbieżne, została wybrana z myślą o produkcji taśmy kompozytowej o osnowie PP i PEHD z dodatkiem cząstek. Wybór tego modelu wytłaczarki to gwarancja dobrej homogenizacji, ale i również wszechstronności. Zakupiona linia laboratoryjna ZAMAK MERCATOR jest bardzo uniwersalna, ponieważ nasze wytłaczarki dwuślimakowe oraz zastosowane oprzyrządowanie umożliwiają przetwórstwo całego wachlarza polimerów termoplastycznych.

Nasza współpraca z polskimi uczelniami wyższymi i akademiami technicznymi, pozwala przede wszystkim na lepsze wyposażenie laboratoriów w nowoczesne i niezawodne urządzenia. Jest nam bardzo miło, że kolejne renomowane jednostki naukowo-badawcze wybierają maszyny ZAMAK MERCATOR, zacieśniając tym samym więzi między nauka a biznesem.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Licznik odwiedzin: 48998