Aktualności

Duża instalacja linii do produkcji wężyków spiralnych w przemyśle medycznym

19.04.2018

Kolejna udana instalacja za nami! Właśnie z sukcesem zakończyliśmy dostawę naszych urządzeń – w pełni zautomatyzowanej linii, od początku do końca zaprojektowanej i wyprodukowanej przez ZAMAK MERCATOR, na zamówienie dużego zagranicznego koncernu.

Linia składa się z zespołu wytłaczarek oraz urządzeń peryferyjnych, a jej zadaniem jest produkcja wężyka spiralnego z tworzywa EVA. Rurki te będą mieć zastosowanie w przemyśle medycznym jako część ochronna narzędzia chirurgicznego, którego zadaniem jest przypalanie naczyń krwionośnych oraz odsysanie dymu i zapachu podczas operacji. Ze względu na przeznaczenie oraz dopuszczenie do masowej dystrybucji, testy samego materiału były nadzwyczaj precyzyjne i brało w nich udział wiele osób, w celu spełnienia wszystkich rygorystycznych wymogów. Bardzo ważne było zachowanie idealnego stopnia rozciągliwości i wymiarów, gdyż wężyki podczas użytkowania będą wydłużane i wyginane.

 

Jesteśmy pewni, iż nasze niezawodne urządzenia spełnią swoje zadanie i będą produkować docelowy wyrób według ustalonych parametrów. Jesteśmy dumni, że nasze urządzenia, w całości produkowane w Polsce, cieszą się tak wielkim zainteresowaniem także zagranicznych Klientów.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Licznik odwiedzin: 48998