Aktualności

27-30.05.2014 Targi PlastPol - Zamak Mercator pawilon D stoisko 53

07.05.2014

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas XVIII edycji Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, która odbędzie się w dniach 27 - 30 maja 2014 na terenie Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Targi PLASTPOL to dobra okazja do spotkania się osobiście z przedstawicielami Zamak Mercator i poznania produktów, które wykonujemy w naszym zakładzie, według wymagań i potrzeb Klientów, zarówno dla sektora laboratoryjnego jak i przemysłowego.

Podczas tegorocznej edycji targów, zaprezentujemy Państwu nasze najnowsze produkty, w tym linię do powlekania drutu tworzywem składającą się z urządzenia zdawczego, wytłaczarki jednoślimakowej EHP 25 z głowicą krzyżową, wanny i kalibratora, odciągu, kompensatora i nawijarki z licznikiem metrów. Prezentowana wytłaczarka jest dodatkowo wyposażona w innowacyjne rozwiązania, które pokażemy po raz pierwszy na tegorocznych targach.

Odwiedzający będą mieli również możliwość zapoznać się z produktami naszego partnera tj. niemieckiej firmy GÖTTFERT, wiodącego producenta aparatury do badań właściwości reologicznych termoplastów, tworzyw termoutwardzalnych oraz gumy. Podczas targów zaprezentujemy jeden z najbardziej zaawansowanych plastometrów serii MI, wyposażony w automatyczne systemy, w tym sterowania, czyszczenia, cięcia, ważenia oraz zmiany obciążenia. Plastometr MI-2 zapewnia prowadzenie badania przy wielokrotnej zmianie obciążenia w dowolnej sekwencji, umożliwiając wyznaczenie zarówno objętościowego i masowego wskaźnika płynięcia.

Na stoisku ZAMAK MERCATOR prezentowana będzie również w pełni zautomatyzowana linia do produkcji butelek model GM250, czeskiego producenta firmy GDK, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem. Firma produkuje urządzenia do wytwarzania butelek, pojemników i detali technicznych o pojemności do 30 litrów, mających zastosowanie w przemyśle samochodowym, opakowaniowym, spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym itp.

Z pewnością targi PLASTPOL 2014 są wydarzeniem, które umożliwią i pogłębią naszą współpracę z potencjalnymi kontrahentami.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 53 – Hala D

Więcej o targach na stronie www.plastpol.com

Licznik odwiedzin: 48998