Aktualności

ZAMAK MERCATOR w Biznes Lidze - nasze piłkarskie oblicze!

29.11.2017

Mimo sennej, zimowej aury i dużej ilości pracy, zawsze znajdujemy czas na przyjemności. Nasza firmowa drużyna piłkarska biorąca udział w rozgrywkach Biznes Ligi, pnie się w rankingu co raz wyżej!

Jak Państwo dobrze wiedzą, od kilku lat należymy do Biznes Ligi - elitarnego stowarzyszenia organizującego amatorskie rozgrywki piłkarskie dla zespołów reprezentujących największe krakowskie firmy i instytucje. Pełni zapału i woli walki, naładowani pozytywną energią, bierzemy udział w cotygodniowych meczach. Mimo późnowieczornych pór spotkań, zawsze w pełnym składzie pojawiamy się na boisku, by walczyć o zwycięstwo. „Każdy wie, że duch sportu łączy oraz buduje fajną, zdrową atmosferę. Przy wspólnych rozgrywkach towarzyszą nam ogromne emocje, które są po prostu bezcenne. Warto to pielęgnować.” – zaznacza Maciej Szałaś - specjalista ds. zakupów, kapitan drużyny ZAMAK MERCATOR.

Dzięki tego typu aktywnością, które w konsekwencji budują jeszcze głębsze relacje między pracownikami, nasz firmowy team świetnie dogaduje się nie tylko na murawie, ale i na co dzień w pracy, przy wspólnym dążeniu do sukcesu ZAMAK MERCATOR. „Oprócz super wyników, które osiągamy, ważne jest też, że takie mecze to dla nas atrakcyjna forma integracji oraz świetny pretekst aby wyjść z domu i się poruszać.” mówi Jakub Giełdoń - specjalista ds. zakupów i części zamiennych, który gra na pozycji defensywnego pomocnika w naszej drużynie.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Licznik odwiedzin: 48998