Aktualności

Przemysł medyczny - wytłaczarki Zamak Mercator dla rozwiązań medycznych

15.10.2017

Lojalność Klientów buduje się latami m.in. jakością urządzeń oraz   partnerstwem w biznesie.  Nasz dotychczasowy Klient z Bielska Białej, kolejny raz zdecydował się zaufać marce ZAMAK MERCATOR i zakupił u nas następną wytłaczarkę do przetwórstwa tworzyw sztucznych w postaci granulatów do zastosowania w medycynie. Choć firma Klienta ma rodowód i akcjonariat w Niemczech, zdecydowała o zakupie produktu polskiego.

Wytłaczarka jednoślimakowa o średnicy ślimaka fi 12 charakteryzuje się niezwykle kompaktową budową. Zamknięty obieg chłodzenia zasypu wbudowany jest w stanowisko wytłaczarki, w związku z czym maszyna zajmuje nie tylko bardzo mało miejsca, ale i jej budowa jest bardzo ergonomiczna.

Potrzeby Klienta do medycznego przeznaczenia wytłaczarki, stały się asumptem do zastosowanych rozwiązań technicznych. Powstał specjalny konkretnie dopasowany projekt do przetwarzania wysoko napełnionej proszkiem metalicznym mieszanki tworzywa - termoplastycznego poliuretanu. Dzięki doskonałej precyzji działania, wytłaczarka ZAMAK MERCATOR idealnie spełnia swoje zadanie – produkcję specjalistycznych narzędzi medycznych, widocznych pod RTG, stosowanych podczas operacji. W mikroekstruzji niezmiernie ważnymi kwestiami są stabilność parametrów pracy i dokładność pokrycia drutu ze stopu TiNi poliuretanem – z czym z sukcesem nasi inżynierowie sobie poradzili.

Jest nam bardzo miło, że nasi wspaniali Klienci bardzo często stają się naszymi stałymi Klientami i zostają z ZAMAK MERCATOR na lata. Takie chwile jeszcze bardziej motywują nas zespół do działania i pokazują, iż nasze produkty są niezawodne i spełniają najwyższe polskie jak i międzynarodowe oczekiwania. 

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Licznik odwiedzin: 48998