Aktualności

Plastpol 2017 i pokazy w zakładzie w Skawinie

24.05.2017

Szanowni Państwo,

Cieszymy się, że możecie Państwo na tegorocznych targach Plastpol 2017 zapoznać się z urządzeniami wielu firm z kraju jak i z zagranicy. Co prawda, dominująca cześć wystawców poprzestała na prezentowaniu samych stoisk bez udziału pracujących maszyn i urządzeń, niemniej jednak warto poznać prezentowaną ofertę.


Nasza firma zrezygnowała w tym roku z udziału w tym przedsięwzięciu, skupiając się na pokazaniu perspektyw i trendów w przetwórstwie tworzyw sztucznych i gumy, wykonując różnego rodzaju próby w zakładzie w Skawinie na oferowanych przez naszą firmę liniach laboratoryjnych i przemysłowych, w tym także do druku 3D.
Podczas prób i badań wykorzystania surowców (w tym tworzywa konstrukcyjne) m.in. dla jednego ze znanych światowych producentów źródeł światła oraz dla takich firm jak MTU Aero Engines Polska oraz pokazów dla Instytutu Wojsk Lotniczych doszliśmy do bardzo ciekawych wniosków w zakresie wykorzystania tworzyw sztucznych z grupy PC (poliwęglan), PLA (polilaktyd), ABS (akrylonitryl-butadien-styren), PA (poliamidy) HDPE (polietylen wysokiej gęstości).
Stąd, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i poznania dalszych możliwości ich stosowania.

Poniżej krótki reportaż z targów Plastpol 2017 i odbytych w naszym zakładzie pokazów.

Licznik odwiedzin: 48998