Aktualności

Linia do filamentu ZAMAK MERCATOR znów podbija serce naszych klientów

16.12.2016

W pełni świąteczno- zimowego nastroju, z wielką przyjemnością informujemy, iż właśnie została oddana kolejna linia do produkcji filamentu dla drukarek 3D oznakowana marką ZAMAK MERCATOR. Do grona naszych klientów dołączyła firma Mifon z Grodziska Mazowieckiego.

Linia, zaprojektowana i w całości wykonana w Polsce przez naszych inżynierów, służy do wytłaczania żył stosowanych w drukarkach 3D, o średnicach 1,7-2,9 mm z tworzyw takich jak: PP, PE, ABS, PLA, Nylon lub innych.

 

 

W skład całej linii wchodzi niezbędny zestaw urządzeń umożliwiający produkcje filamentu na przemysłową skalę. Kompaktowej budowy wytłaczarka EHP-32 zapewnia ekonomię i bezpieczeństwo pracy. Cylinder wyposażony jest w najwyższej klasy grzałki opaskowe zapewniające efektywny system grzania. Czas nagrzewania do temperatury 200 °C wynosi około 15 – 20 min. Równie szybki jest czas chłodzenia powietrznego, który nie przekracza 30 min. Głowica formująca żyłkę do drukarek 3D jest grzana elektrycznie i zamontowana na specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, celem jej odchylana od pompy przy demontażu lub zmianie narzędzia. Laserowy układ pomiaru średnicy żyłki może być sprzężony z odciągiem lub wytłaczarką w celu automatycznej regulacji grubości ekstrudowanej żyłki. Cały proces produkcji można kontrolować przez nowoczesny system cyfrowego sterowania.

Jesteśmy bardzo dumni, iż linie do filamentu ZAMAK MERCATOR znajdują tak wielu chętnych i nieustająco budzą zainteresowanie. Nasze produkty wyznaczają nowe szlaki na rynku przetwórczym, a nowatorskie rozwiązania i innowacyjne technologie stanowią wydaje się przeszkodę nie do pokonania dla zagranicznej konkurencji.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Licznik odwiedzin: 48998