Aktualności

Zamak Mercator w czołówce grupy!

17.02.2016

Firma Zamak Mercator to nie tylko precyzyjnie wykonane innowacyjne maszyny i urządzenia, ale i zgrany zespół, który zawsze dąży do celu. Zgodnie z zasadą „w zdrowym ciele zdrowy duch” całym sercem stawiamy na aktywny relaks.

Po godzinach spędzonych na konstruowaniu maszyn, emocje znajdują pozytywny upust na boisku, czyniąc z nas jeszcze silniejszy i skuteczniejszy firmowy team. Nasza drużyna Zamak Mercator należy do Biznes Ligi – elitarnego stowarzyszenia organizującego amatorskie rozgrywki piłkarskie dla zespołów reprezentujących największe krakowskie firmy i instytucje. Pełni woli walki uczestniczymy w spotkaniach już drugi sezon, a wyniki są imponujące – zajmujemy drugie miejsce w tabeli.

zamak mercator biznes liga

Skład zespołu wzmacniają sympatycy firmy Zamak Mercator. Wszyscy silnie zmotywowani, z dużym zaangażowaniem i ogromną radością regularnie biorą udział w poniedziałkowych rozgrywkach. „Sądzę że jest to świetna inicjatywa wspierająca nasze pasje oraz promocję firmy, po za tym z każdym spotkaniem firmowy zespół integruje się jeszcze bardziej. Aktywność fizyczna jest dla mnie bardzo ważna, więc niezmiernie się cieszę, że Zamak Mercator daje szanse na rozwój i na tym polu” mówi Maciej Szałaś specjalista ds. zakupów i jednocześnie obrońca w firmowej drużynie.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Licznik odwiedzin: 48998