Aktualności

II Targi Przedsiębiorczości – Edukacja, Praca, Przyszłość

06.10.2016

5 października br. odbyła się druga edycja Targów Przedsiębiorczości, organizowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie. Tematem przewodnim Targów była edukacja, perspektywy zawodowe i przyszłość dzisiejszej młodzieży.

Celem skawińskiego przedsięwzięcia jest nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, jak i przedsiębiorcami, a szkołami zawodowymi. Przyszli absolwenci lokalnych szkół mają możliwość zapoznania się z oczekiwaniami i wymogami obecnego rynku pracy.

Dla przedsiębiorców natomiast przygotowane zostały szkolenia i wykłady. Rafał Solecki – Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości i Kinga Paciorek – Kierownik Biura LGD Blisko Krakowa przedstawili możliwości wsparcia finansowego, dzięki programom ukierunkowanym na rozwój firm.

Firma Zamak Mercator również w tym roku zaangażowała się w organizację Targów, doceniając miała swój udział w Targach, za co na ręce Pana Prezesa Bogusława Kiszki, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa złożył podziękowania.

Druga edycja Targów Przedsiębiorczości ponownie stała się doskonałą okazją do konstruktywnej wymiany poglądów i doświadczeń, a także impulsem do dalszego wspólnego działania w drodze rozwoju przedsiębiorczości.

 

 

Licznik odwiedzin: 48998